Dodano dnia: 12.05.2014 o godz: 15:48 | Numer ID: 6980
Link nie działa/spam ?

Firma rekrutacyjna - MediaCV

Portal MediaCV to firma rekrutacyjna stworzona dla pracodawców i osób szukających pracy. Na bazie dużego doświadczenia pomagamy kandydatom przebrnąć przezsystem rekrutacji i dajemy wskazówki jak poruszać się na rynku pracy. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy i rekrutacja na wysokim poziomie. Satysfakcja kandydatów jak i firm poszukujących pracowników to nasz priorytet. Codziennie zamieszczamy nowe oferty pracy, dzięki czemu na naszej stronie można wybierać spośród kilkuset ogłoszeń. Na naszym portalu znajdziesz wiele ofert pracy w Poznaniu, Łodzi, a także w innych miastach Polski.
Specjalnie stworzona przez nas oferta dla firm ułatwi proces rekrutacji i pomoże wyłonić najodpowiedniejszych kandydatów na dane stanowisko.
Poprzez dostępne nanaszym portalu testy charakterologiczne i językowe jesteśmy w stanie z łatwością zweryfikować czy konkretna osoba będzie właściwym kandydatem na dane stanowisko. W związku z tym rekrutacja przeprowadzona przez MediaCV jest na najwyższym poziomie oszczędzając czas pracodawców jak i pracowników szukających pracy.

Szczegóły strony mediacv.pl:

Komentarze do strony: mediacv.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę mediacv.pl

Firma rekrutacyjna - MediaCV
Firma rekrutacyjna - MediaCV
Firma rekrutacyjna - MediaCV
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: