Dodano dnia: 13.10.2016 o godz: 8:18 | Numer ID: 14057
Link nie działa/spam ?

Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk

Świadczymy usługi wobec klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Oferuję kompleksową pomoc w sprawach: cywilnych, gospodarczych, spadkowych, podatkowych, z zakresu ubezpieczeń społecznych, pracowniczych, a także egzekucyjnych. Zakres moich usług jest szeroki i dostosowany do potrzeb klientów oraz ich oczekiwań i obejmuje m. in. udzielanie porad prawnych, przygotowywanie pism procesowych, odwołań od decyzji, sporządzanie projektów umów, dochodzenie roszczeń z tytułu wypadków i innych zdarzeń oraz inne. Moją misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań. Oferuję fachową pomoc i doradztwo, a także kompleksową i profesjonalną opiekę nad prowadzonym przez klienta biznesem. Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość. Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej.

Szczegóły strony kancelarialenarczyk.pl:

Komentarze do strony: kancelarialenarczyk.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę kancelarialenarczyk.pl

Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk
Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk
Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

jaka praca (30), nieruchomości (51), strony www (25), blog (48), zabawki dla dzieci (34), Kosmetyki (33), finanse (34), zabawki (39), motoryzacja (46), sport (23), biuro rachunkowe (33), zdrowie (72), oświetlenie (22), odchudzanie (35), adwokat (26), pozycjonowanie (64), budownictwo (22), Oferty pracy (34), biznes (31), samochody (42), suplementy diety (24), inwestycje (24), Gdańsk (23), sklep (24), dam pracę (36), wroclaw (30), porady (48), MEBLE (45), lodz (26), szukam pracy (44), domy (26), aranżacja wnętrz (23), suplementy (23), marketing (24), dieta (29), prawnik (35), portal informacyjny (27), turystyka (23), uroda (54), hotele (25)