Dodano dnia: 15.03.2013 o godz: 12:58 | Numer ID: 3230
Link nie działa/spam ?

Firma sprzedająca zegarki Rado, Frederique Constant, Tissot i inne

Od stycznia tego roku wyraźnie widać coraz większe zainteresowanie zegarkami szwajcarskimi. Potwierdza to firma Doliński Watch Service SC. która handluje zegarkami i naprawia wszystkie modele szwajcarskich producentów. Nie jest łatwo dostać autoryzację na serwis zegarków najbardziej znanych i cenionych marek świata jak Rado, Tissot, Frederique Constant czy nawet zegarki Calvin Klein - światowego projektanta mody, istotnego i plasującego się na szczycie wizjonerów przedstawiających unikalny i charakterystyczny design.
Naprawa zegarków tej klasy wymaga odpowiednich uprawnień, doświadczenia i przeszkolenia odbytego w Szwajcarii.

Zegarmistrz Wrocław znany jest głównie z tego, że takie naprawy zegarków dokonuje już od przeszło 40 lat!. Początki ich zegarmistrzostwa się gają roku 1973r. To bardzo długi czas, w trakcie którego najważniejsze jest zdobyte doświadczenie, które jest nie do przecenienia. Doświadczenia nie da się w tym fachu kupić. To bardzo precyzyjne i czasochłonne prace, które wymagają spokoju i odpowiednich warunków.

Oprócz usług zegarmistrzowskich prowadzona jest w tej firmie również sprzedaż zegarków Rado, Eterna, Oris, Emporio Armani, Citizen i wielu innych. Tak prestiżowa oferta zegarków i profesjonalne usługi przyciągają ludzi z całej Polski do Wrocławia na plac Uniwersytecki 15b. Dowodzi to nie tylko fachowości tego miejsca, ale przede wszystkim rzetelności i solidności przeprowadzanych napraw.

W gamie oferowanych produktów, znajdziemy tam również skórzane i kauczukowe paski do zegarków wszelkich firm.

Szczegóły strony dolinski.pl:

Komentarze do strony: dolinski.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę dolinski.pl

Firma sprzedająca zegarki Rado, Frederique Constant, Tissot i inne
Firma sprzedająca zegarki Rado, Frederique Constant, Tissot i inne
Firma sprzedająca zegarki Rado, Frederique Constant, Tissot i inne
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

zdrowie (72), motoryzacja (46), strony www (25), suplementy (23), suplementy diety (24), adwokat (26), Kosmetyki (33), sport (23), inwestycje (24), odchudzanie (35), turystyka (23), biznes (31), finanse (34), marketing (24), dieta (29), porady (49), portal informacyjny (27), zabawki (39), hotele (25), samochody (42), pozycjonowanie (64), szukam pracy (44), wroclaw (30), budownictwo (22), oświetlenie (22), Gdańsk (23), nieruchomości (51), MEBLE (45), uroda (54), jaka praca (30), domy (26), biuro rachunkowe (33), prawnik (35), blog (48), aranżacja wnętrz (23), sklep (24), dam pracę (36), Oferty pracy (34), lodz (26), zabawki dla dzieci (34)